HAKKIMIZDA

MARKA COLOR & MARKAMASİF
Doğal Ahşap Yüzeyler

Ahşap kaplama konusunda kanıtlanmış uzmanlık ve uluslararası kalite.

Kaplama sektöründe Marmara Kaplama ismi altında 30 yılı aşkın süredir ahşap kaplama üretimi, ihracat ve ithalatı konusunda uluslararası tecrübeye sahibiz.

Markalam markamız ile rustik görünümlü, çatlak yüzeyli doğal ahşap yüzeyler koleksiyonumuzla Türkiye piyasasına sunduğumuz uluslararası güncel trendleri şimdi de tüm birikimimizle özenle seçerek oluşturduğumuz Marka Color renklendirilmiş kaplama koleksiyonumuzla iç mimari ve tasarım dünyasına sunuyoruz.

Uzun yıllara yayılan tecrübenin verdiği ürün bilgisi ile bütün değişkenlerin kontrol altında tutulabildiği detaylı ürün tanımlama hizmetimizle her türden projenin yanındayız.

Marmara Yapı Sistemleri
Çözümleriyle Projenizi Tamamlar

Marmara Yapı Sistemleri; teknik bilgi birikimiyle birlikte sunduğu ürün ve hizmetleriyle yapı projelerini tamamlamaktadır.

Marmara Yapı Sistemleri; mimari projelerin tabii olduğu yönetmelik ve standartlara uygun olarak tasarlanması ve üretilmesi için sunduğu teknik hizmet ve katma değerli ürünler ile yapı sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Sağladığı profesyonel ürün ve çözümlerle mimar, yüklenici ve imalatçıların işlerini ‘tamamlayan’ ürün ve çözümler sunan Marmara Yapı Sistemleri, saygı ve saygınlığın ön planda olduğu bir iş anlayışını ilke edinmiştir.